BABY EINSTEIN Deka na hranie 5v1 Patch's Color Playspace™ 0m+

Táto deka na hranie predstavuje priestor, kde sa dieťatko stretne so zábavou aj hudbou na jednom mieste.
Môžeme doručiť do:
1.8.2024
Možnosti doručenia
Odosielame do 5 dní (>5 ks)
€53,95

Spoľahlivé informácie

Transparentnosť o stave objednávky a termíne doručenia.

30 dní na vrátenie

Bezplatné vrátenie tovaru až 30 dní od doručenia.

Táto deka na hranie predstavuje priestor, kde sa dieťatko stretne so zábavou aj hudbou na jednom mieste. Deka ponúka sýte a jasné farby. Ale viete prečo? Deti vo veku 3 mesiacov ťažšie rozoznávajú tmavé alebo jemné pastelové farby, ale jasné, sýte farby sú pre ne úplne dych berúce a preto si túto farebnú deku zamilujú. Každé dieťa miluje hru s loptičkami – doprajte mu farebnú, veľkú deku na hranie, ktorá obsahuje 10 loptičiek. Táto deka s 5 spôsobmi hry je veľmi flexibilná a prispôsobí sa potrebám vášho dieťaťa v akomkoľvek veku. Vysoko kontrastná hračka panda hrá viac ako 20 minút melódií, ktoré sú dokonalým hudobným pozadím pri hraní. Bez ohľadu na to, či je dieťa na podložke alebo na cestách, zamiluje si 5 rôznych hračiek na C krúžkoch – bezpečné zrkadielko, hrajúca panda, hryzačka v tvare lista, koliesko s korálkami alebo farebná dečka. Bočnice deky môžete nastaviť smerom nahor a naplniť vzniknutú ohrádku 10 farebnými loptičkami, čím sa nerozkotúľajú po celej izbe. Ešte praktickejší (aspoň pre rodičov) je obal na loptičky pre ľahké skladovanie a prenášanie. Odnímateľný podporný vankúšik poskytuje oporu dieťaťu počas hry na bruška. Vlastnosti: - Lež a hraj sa – je jedno či na chrbátiku alebo brušku. - Megadeka 119 cm – s nastaviteľnými bočnicami (natiahnutá alebo ako ohrádka). - Nekonečne zábavná hra s loptičkami. - Možnosť vytvorenia zábrany – ohrádky. - 2 hrazdičky s 5 hračkami zavesenými na C-krúžku, ktoré môžete odopnúť a vziať si na cesty alebo pripnúť na kočík alebo autosedačku. - Hudobná hračka v tvare pandy je jednoducho upevniteľná k hrazdičke a väčšine postieľok. Svetlá a hudba hrajú viac ako 20 minút. - Oporný vankúšik. - Obsahuje 10 farebných loptičiek s puzdrom na jednoduché prenášanie. - Vyžadujú sa 3ks AAA batérií, ktoré nie sú súčasťou balenia. - Vhodná pre deti od narodenia. - Podložku možno prať v práčke na jemnom cykle v studenej vode a hračky sa dajú ľahko utierať vlhkou handričkou. Rozmery: 119 x 102 x 46 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Baby-Einstein-logo

Hračky Baby Einstein pristupujú k učeniu a rozvoju jedinečným spôsobom – prostredníctvom zvedavosti. Ta povzbudzuje bábätká a deti, aby objavovali nové veci. Interaktívne hračky Baby Einstein tiež podporujú kreativitu, rozvíjajú myslenie a pamäť detí.

Značku založila v roku 1996 Julie Clark, učiteľka a matka na materskej dovolenke, ktorá bola zvolená za „Podnikateľku roka“ na základe neustále rastúceho predaja. Potom značka patrila niekoľko rokov spoločnosti Disney a teraz ju vlastní spoločnosť Kids II, Inc. V našej ponuke nájdete knižky, hudobné nástroje, hracie deky, hryzačky a ďalšie.

Všetky produkty

Späť do obchodu