BABY EINSTEIN Podložka vodná 40x40 cm Sensory Splash™ 0m+

Detská podložka Baby Einstein Ocean Explorers Sensory Splash Water Mat je plniteľná vodná podložka, ktorá je ideálna na skúmanie v čase strávenom na brušku.
Môžeme doručiť do:
1.8.2024
Možnosti doručenia
Odosielame do 5 dní (>5 ks)
€8,95

Spoľahlivé informácie

Transparentnosť o stave objednávky a termíne doručenia.

30 dní na vrátenie

Bezplatné vrátenie tovaru až 30 dní od doručenia.

Detská podložka Baby Einstein Ocean Explorers Sensory Splash Water Mat je plniteľná vodná podložka, ktorá je ideálna na skúmanie v čase strávenom na brušku. Táto mäkká, plniteľná podložka obsahuje 3 plávajúce morské živočíchy a podporuje objavovanie dieťatka počas času stráveného na brušku. Dieťatko sa bude tešiť z toho, že sa jednotlivé morské živočíchy pohybujú vo vode poklepaním alebo zatlačením, a zároveň podporuje zmyslové objavovanie, učenie sa o príčinách a následkoch a jemnú motoriku. Obsahuje postavičky Opus, Neptún, Tinker a Cal zo série Baby Einstein Ocean Explorers. Jednoduché čistenie utierkami. Rozmery: 40 x 40 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Baby-Einstein-logo

Hračky Baby Einstein pristupujú k učeniu a rozvoju jedinečným spôsobom – prostredníctvom zvedavosti. Ta povzbudzuje bábätká a deti, aby objavovali nové veci. Interaktívne hračky Baby Einstein tiež podporujú kreativitu, rozvíjajú myslenie a pamäť detí.

Značku založila v roku 1996 Julie Clark, učiteľka a matka na materskej dovolenke, ktorá bola zvolená za „Podnikateľku roka“ na základe neustále rastúceho predaja. Potom značka patrila niekoľko rokov spoločnosti Disney a teraz ju vlastní spoločnosť Kids II, Inc. V našej ponuke nájdete knižky, hudobné nástroje, hracie deky, hryzačky a ďalšie.

Všetky produkty

Späť do obchodu