BABY EINSTEIN Podložka vodná Opus’s Ocean of Discovery™ 58x58 cm 0m+

Prieskum podmorského sveta je v rukách vášho dieťatka s vodnou podložkou Opus's Ocean of Discovery™, ktorá obsahuje chobotničku Opus od Baby Einstein.
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Možnosti doručenia
Odosielame do 5 dní (>5 ks)
€14,95

Spoľahlivé informácie

Transparentnosť o stave objednávky a termíne doručenia.

30 dní na vrátenie

Bezplatné vrátenie tovaru až 30 dní od doručenia.

Prieskum podmorského sveta je v rukách vášho dieťatka s vodnou podložkou Opus's Ocean of Discovery™, ktorá obsahuje chobotničku Opus od Baby Einstein. Jednoducho naplňte stred hracej podložky vodou a vonkajší okraj nafúknite vzduchom. Počas hry v sede a na brušku môže bábätko pracovať na rozvoji svalov a zároveň môže vidieť ako sa 6 plávajúcich morských tvorov pohybuje pod hladinou. Táto praktická aktivita, ktorá je ideálna pre prirodzene zvedavé deti vo veku od novorodencov až po staršie deti, pomáha pochopiť princíp príčiny a následku, keď sa dotýkajú podložky a sledujú plávanie podmorských tvorov. Pomáha zaujať a zabaviť dojčatá a batoľatá a zároveň podporuje rozvoj hrubej motoriky. Čistenie je jednoduché — stačí vypustiť vodu a vzduch, utrieť podložku a zložiť ju. Používajte ju doma alebo vezmite so sebou na dobrodružstvá, aby vaše dieťa mohlo objavovať zázraky vody a zmyslové hry, nech ste kdekoľvek. Vlastnosti: - Obsahuje chobotnicu Opus zo série videí a kníh Baby Einstein™. - Napĺňa sa vodou pre praktické zmyslové skúmanie. - 6 plávajúcich tvorov zabáva a podporuje motorické zručnosti. - Fotorealistické vizuály oživujú oceánske prostredie. - Podporuje hru na brušku a hru s otvoreným koncom. - Vodná zátka umožňuje rýchle a pohodlné plnenie a vypúšťanie podložky. - Hladký, ľahko čistiteľný povrch. - Jednoduché zloženie a prenášanie. Rozmery (V x Š x D): 6,1 x 58,17 x 58,17 cm - v zloženom stave: 5,08 x 20,07 x 18,0 cm Hmotnosť: 0,29 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Baby-Einstein-logo

Hračky Baby Einstein pristupujú k učeniu a rozvoju jedinečným spôsobom – prostredníctvom zvedavosti. Ta povzbudzuje bábätká a deti, aby objavovali nové veci. Interaktívne hračky Baby Einstein tiež podporujú kreativitu, rozvíjajú myslenie a pamäť detí.

Značku založila v roku 1996 Julie Clark, učiteľka a matka na materskej dovolenke, ktorá bola zvolená za „Podnikateľku roka“ na základe neustále rastúceho predaja. Potom značka patrila niekoľko rokov spoločnosti Disney a teraz ju vlastní spoločnosť Kids II, Inc. V našej ponuke nájdete knižky, hudobné nástroje, hracie deky, hryzačky a ďalšie.

Všetky produkty

Späť do obchodu