BABYONO Hrnček učiaci so slamkou Motýlik 6m+

Nenahraditeľný hrnček s roztomilým dizajnom so silikónovým náustkom a slamkou so závažím, aby malo dieťatko svoj obľúbený nápoj v akejkoľvek polohe a vedelo ho vypiť do poslednej kvapky bez rozliatia.
Môžeme doručiť do:
1.8.2024
Možnosti doručenia
Odosielame do 5 dní (>5 ks)
€7,95

Spoľahlivé informácie

Transparentnosť o stave objednávky a termíne doručenia.

30 dní na vrátenie

Bezplatné vrátenie tovaru až 30 dní od doručenia.

Nenahraditeľný hrnček s roztomilým dizajnom so silikónovým náustkom a slamkou so závažím, aby malo dieťatko svoj obľúbený nápoj v akejkoľvek polohe a vedelo ho vypiť do poslednej kvapky bez rozliatia. Praktický Hrnček so slamkou sa perfektne osvedčí doma aj na cestách. Vďaka kompaktným rozmerom si ho môžete vziať so sebou kamkoľvek budete chcieť a nemusíte myslieť na riziko rozliatia. Vyvážená slamka Pohár je vhodný na učenie sa piť samostatne. Slamka sa pohybuje spolu s tekutinou vo vnútri fľaše, vďaka čomu môže vaše dieťa piť v akomkoľvek uhle, dokonca aj v poloľahu, alebo keď je pohár otočený hore dnom. Tesné tesnenie Tento pohár, ktorý sa nerozlieva, je mimoriadne tesný. Jeho dvojcestný ventil v slamke ju zabezpečuje proti rozliatiu a vytečeniu. Správne tvarované rukoväte Praktické a dokonale tvarované rukoväte umožňujú vášmu dieťaťu ľahko uchopiť pohár a dať mu plnú kontrolu pri nakláňaní a dávkovaní. Nekvapkajúci náustok Vzhľadom na špeciálny dizajn pohára nehrozí riziko kvapkania alebo vytečenia tekutiny. Mäkký silikónový náustok má zabudovanú ochranu, ktorá zabraňuje rozliatiu. Vymeniteľný náustok Sada obsahuje extra náustok, aby si vaše dieťatko mohlo užívať obľúbený hrnček ešte dlhšie. Technické vlastnosti: - Určené pre deti 6m+ - Bez škodlivých látok (BPA, ftalány, PVC) - Vyrobené z bezpečného plastu - Umývanie v umývačke riadu Kapacita: 240 ml Rozmery: 12,5 x 13,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

babyono1

BabyOno výrobky pre najmenších majú za sebou viac ako 30-ročnú históriu a ich ponuka je naozaj široká. Nájdete v nej hračky pre deti, pomocníčky na kúpanie, kŕmenie aj starostlivosť o drobčeky. Nechýbajú ani odsávačky mlieka, dojčiace podprsenky či prebaľovacie tašky. Či už dieťatko máte alebo ste ešte v očakávaní, medzi výrobkami značky BabyOno si určite svojho favorita nájdete.

Všetky produkty

Späť do obchodu