BIBS Baby Bottle set na fľašu - Blush

Toto je len set doplnkov na fľašu. Neobsahuje sklenenú fľašu, tú je potrebné zakúpiť samostatne.

Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia
Odosielame ihneď (1 ks)
€6,95

Spoľahlivé informácie

Transparentnosť o stave objednávky a termíne doručenia.

30 dní na vrátenie

Bezplatné vrátenie tovaru až 30 dní od doručenia.

BIBS Baby Bottle sklenené fľaše sú zárukou, že bábätká prídu pri kŕmení do kontaktu len s kvalitným prémiovým a bezpečným materiálom. BIBS dojčenské fľaše vynikajú svojím nadčasovým retro dizajnom, v ktorom je dokonale prepracovaný každý detail, a tiež množstvom praktických doplnkov, ktoré vám uľahčia a spríjemnia prípravu a podávanie mliečka či vody vašim najmenším.

  • Okrúhly tvar cumlíka, ktorý deti poznajú u BIBS Colour cumlíkov.
  • Obľúbená chuť a vôňa prírodného kaučuku.
  • Unikátny antikolikový ventil v tvare srdiečka.
  • Odporúčané pôrodnými asistentkami na podporu prirodzeného dojčenia.
  • Všetky časti zo 100% bezpečného potravinárskeho materiálu bez obsahu BPA, PVC a ftalátov, 100% recyklovateľné.

CUMLÍK:

Cumlíky sú vyrobené z prírodného kaučuku, ktorý je u detí mimoriadne obľúbený vďaka svojej špecifickej chuti a vôni. Ich okrúhly tvar typický pre cumlíky BIBS podporuje podobné umiestnenie jazyka a správnu aktívnu techniku satia ako pri dojčení. Dovoľuje tak jednoducho kombinovať dojčenie s kŕmením z fľaše. Unikátny antikolikový ventil v tvare srdiečka zabráni, aby sa do bruška bábätka dostával vzduch a napomáha tak pokojnému kŕmeniu bez bolesti bruška a výskytu kolík.

OBSAH BALENIA:

  • Vrchnák.
  • Objímka.
  • 1 cumlík z prírodného kaučuku (pomalý prietok).
  • Tesniaci disk – umiestnite pod objímku pri prenose, na cestách, do tašky, či kočíka.
  • Skladací lievik – pre rýchle a jednoduché naplnenie fľaše.

MIX&MATCH:

V predaji je buď kompletná sada dojčenskej fľaše (110 ml alebo 225 ml), ktorá vám poskytne všetko, čo potrebujete, aby ste mohli začať, alebo si môžete zakúpiť samostatnú náhradnú sklenenú fľašu (110 ml alebo 225 ml) a samostatný set doplnkov na fľašu a vyskladať si tak veľkosť a farbu podľa vašich preferencií. V ponuke sú samozrejme aj náhradné cumlíky.

BIBS Baby Bottle spĺňa nasledujúce normy:

EN 1400+A2

EN 14350:2020

EN 71-3-2019

DIN EN 12868 2017-04

DIN EN 1186 2002-07

DIN CEN/TS 13130-23 2005-05

DIN EN ISO 11885 2009-09

Vyrobené v Dánsku.

ČISTENIE:

Pred prvým použitím výrobok rozoberte a všetky časti sterilizujte ponorením do vriacej vody po dobu 5 minút. Sterilizáciu neskôr opakujte podľa potreby.

Čistite ručne s použitím jemného saponátu a kefy na fľaše, dôkladne opláchnite. Fľašu a plastové časti (cumlík nie!) je možné umývať v umývačke riadu. Po umytí nechajte všetky časti dôkladne vyschnúť. Cumlík nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu ani iným zdrojom tepla. Z hygienických a bezpečnostných dôvodov cumlík vymeňte za nový každých 4-6 týždňov.

Plastové časti a cumlík neohrievajte/nesterilizujte v mikrovlnke. V prípade ohrevu nápoja v mikrovlnke použite len samostatnú sklenenú fľašu a nezabudnite pred kŕmením obsah premiešať a skontrolovať jeho teplotu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

BIBS logo

BIBS je prémiová dánska značka pre bábätká, ktorá bola založená v roku 1978. Pôvodne sa zamerali na cumlíky a ich ikonický okrúhly cumlík Color má viac ako 40-ročnú históriu.

Cumlíky boli niekoľkokrát zdokonaľované, aby zabezpečili ten najlepší možný materiál a výrobok pre najmenších. Všetky naše cumlíky sú stále starostlivo navrhnuté a vyrobené v Dánsku.

Všetky produkty

Späť do obchodu