BRIGHT STARTS Deka na hranie 5v1 PiP Your Way Ball Play™ Rainbow Tropics™ 0m+

Každé dieťa miluje hru s loptičkami – doprajte mu tú najikonickejšiu deku na hranie, korá obsahuje až 40 loptičiek! Táto deka s 5 spôsobmi hry je veľmi flexibilná a prispôsobí sa potrebám vášho dieťaťa v akomkoľvek veku.
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Možnosti doručenia
Odosielame do 5 dní (>5 ks)
€89,95

Spoľahlivé informácie

Transparentnosť o stave objednávky a termíne doručenia.

30 dní na vrátenie

Bezplatné vrátenie tovaru až 30 dní od doručenia.

Každé dieťa miluje hru s loptičkami – doprajte mu tú najikonickejšiu deku na hranie, korá obsahuje až 40 loptičiek! Táto deka s 5 spôsobmi hry je veľmi flexibilná a prispôsobí sa potrebám vášho dieťaťa v akomkoľvek veku. Plyšové bočnice deky môžete nastaviť smerom nahor a naplniť tak hernú telocvičňu 40 farebnými loptičkami, čím poslúži ako ohrádka aby sa nerozkotúľali po celej izbe. Mamička a otecko sa môžu tiež zapojiť do akcie púšťaním loptičiek cez otvor v sieťovanej strieške. Keď dieťa vyrastie, môže si samo precvičovať motorické zručnosti púšťaním loptičiek zo striešky alebo kotúľaním či podávaním loptičiek sem a tam! Pre menšie bábätká sa hracia deka rozloží celá, kde dieťatko môže stráviť čas na chrbátiku a hrať sa s hračkami na hrazdičke alebo sa s nimi zahrať na brušku pri podpore s vankúšikom, ktorý je tiež súčasťou. Veselý sloník svieti a hrá hudbu viac ako 20 minút a samozrejme si ho môžete zobrať so sebou aj na cesty. Pozornosť dieťatka samozrejme upútajú aj ďalšie hračky ako prevliekačka s korálkami, hračka jednorožca, bezpečné zrkadielko, farebné karty, hryzačka v tvare listu a hrkálka s korálkami. Hurá za zábavou! Vlastnosti: - Lež a hraj sa – je jedno či na chrbátiku alebo brušku. - Megadeka 113 cm – s nastaviteľnými bočnicami (natiahnutá alebo ako ohrádka). - Nekonečne zábavná hra s loptičkami. - Možnosť vytvorenia zábrany – ohrádky. - 2 hrazdičky s hračkami zavesenými na C-krúžku, ktoré môžete odopnúť a vziať si na cesty alebo pripnúť na kočík alebo autosedačku. - Hudobná hračka v tvare sloníka je jednoducho upevniteľná k hrazdičke a väčšine postieľok. Svetlá a hudba hrajú viac ako 20 minút. - Oporný vankúšik. - Obsahuje 40 farebných loptičiek s puzdrom na jednoduché prenášanie. - Vyžadujú sa 3ks AA batérií, ktoré nie sú súčasťou balenia. - Vhodná pre deti od narodenia. - Podložku možno prať v práčke na jemnom cykle v studenej vode a hračky sa dajú ľahko utierať vlhkou handričkou. Rozmery: 76 x 113 x 53 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

bright-starts-logo-vector

Nákupom detských hračiek Bright Starts dáte dieťaťu nekonečnú zábavu, poznávanie a smiech. Sortiment sa skladá z kruhových, plyšových a iných hudobných a interaktívnych hračiek, ktoré vy a dieťa budete chcieť používať znovu a znovu. Bright Starts ponúka krásne farby a šikovné a pútavé funkcie, aby sa tí najmenší pobavili a rozvíjali sa.

Všetky produkty

Späť do obchodu