BRIGHT STARTS Podložka vodná Hungry Monkey™ 41 x 35 cm 0m+

Nakŕmte hladnú opičku pomocou vodnej podložky Hungry Monkey od Bright Starts! Jednoducho naplňte stred hracej podložky vodou a vonkajší okraj nafúknite vzduchom, aby sa začala zmyslová hra.
Môžeme doručiť do:
1.8.2024
Možnosti doručenia
Odosielame do 5 dní (>5 ks)
€8,95

Spoľahlivé informácie

Transparentnosť o stave objednávky a termíne doručenia.

30 dní na vrátenie

Bezplatné vrátenie tovaru až 30 dní od doručenia.

Nakŕmte hladnú opičku pomocou vodnej podložky Hungry Monkey od Bright Starts! Jednoducho naplňte stred hracej podložky vodou a vonkajší okraj nafúknite vzduchom, aby sa začala zmyslová hra. Vaše dieťatko bude rado „kŕmiť“ hladnú opicu pomocou plávajúcich kúskov ovocia. Hrubé bruško opice obsahuje 3 plávajúce kúsky ovocia: banán, ananás a jahodu. Počas hry v sede a na brušku môže dieťa pracovať na rozvoji svalov, zatiaľ čo kúsky ovocia sa pohybujú vo vnútri bruška opice – pomáha pochopiť príčinu a následok! Kompaktná veľkosť podložky je ideálna na cestovanie a slúži aj ako hračka k vysokej stoličke pre skoré hry v sede. Vodná zátka umožňuje rýchle a pohodlné plnenie a vypúšťanie podložky a čistenie je hračkou vďaka ľahko čistiteľnému PVC materiálu podložky. Stačí vypustiť vodu a vzduch, utrieť podložku a zložiť. Ideálne pre novorodencov a staršie deti. Vlastnosti: - Pridajte zmyslové zapojenie do hry na brušku a skoré hry v sede s vodnou podložkou Hungry Monkey od Bright Starts. - Dieťa môže stláčať a posúvať 3 plávajúce kúsky ovocia (banán, ananás a jahody), aby „nakŕmilo“ opicu a učilo sa o príčinách a následkoch. - Kompaktný dizajn sa zmestí na podnos vysokej stoličky a slúži aj ako hračka vysokej stoličky pre skorú hru v sede; ľahko prenosná aj na cesty. - Podporuje hru na brušku so zmyslovou hrou, ktorá zabaví bábätko a podporí motorické zručnosti od novorodencov až po staršie deti. - Vodná zátka umožňuje rýchle a pohodlné plnenie a vypúšťanie podložky; jednoducho naplňte vodou a nafúknite vonkajší okraj; vyrobené z ľahko čistiteľného PVC materiálu. Rozmery (V x Š x D): 40,97 x 34,57 x 3,81 cm - v zloženom stave: 5,08 x 15,24 x 14,0 cm Hmotnosť: 0,11 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

bright-starts-logo-vector

Nákupom detských hračiek Bright Starts dáte dieťaťu nekonečnú zábavu, poznávanie a smiech. Sortiment sa skladá z kruhových, plyšových a iných hudobných a interaktívnych hračiek, ktoré vy a dieťa budete chcieť používať znovu a znovu. Bright Starts ponúka krásne farby a šikovné a pútavé funkcie, aby sa tí najmenší pobavili a rozvíjali sa.

Všetky produkty

Späť do obchodu