FRIGG Fairytale cumlík - The Snow Queen

Cumlík FRIGG Fairytale Snehová kráľovná“ -  z prírodného kaučuku je vyvinutý tak, aby napodobňoval prsník matky. Cumlík je 100% dizajnovaný a vyrobený v Dánsku ako jediná značka cumlíkov na svete!

Variant
Možnosti doručenia
Vypredané Vypredané Zvoľte variant
€5,45
Kategória: FRIGG cumlíky
Farba: Ružová
Materiál: Kaučuk
Tvar: Guľatý

Spoľahlivé informácie

Transparentnosť o stave objednávky a termíne doručenia.

30 dní na vrátenie

Bezplatné vrátenie tovaru až 30 dní od doručenia.

FRIGG Fairytale: Šírme lásku po celom svete

FRIGG Fairytale je nová nádherná kolekcia z dielne značky FRIGG, inšpirovaná dielom dánskeho autora H. Ch. Andersena. Ten je známy najmä svojimi fantastickými rozprávkami, ale jeho tvorivá myseľ sa neprejavila len v slovách, ale aj cez jeho čarovné papierové výstrižky.

FRIGG Fairytale s vrúbkovanými okrajmi a srdiečkami okolo štítu pripomína špecifický papierový rez od H. Ch. Andersena.

Dánsky autor H.Ch. Andersen a jeho svetoznáme rozprávky sú mimoriadne obľúbené. Jeho rozprávky sú viac než len šťastný koniec. Prostredníctvom postáv zobrazujú skutočné morálne hodnoty. Navonok bavia a zároveň udivujú, čím sú jeho rozprávky aktuálne pre deti aj dospelých.

Kolekcia FRIGG Fairytale je inšpirovaná 9 známymi rozprávkami H. Ch. Andersena –„Malá morská víla“, „Princezná na hrášku“, „Snehová kráľovná“, „Škaredé káčatko“, „Cisárove nové šaty“, „Palculienka“, „Ole Zatvoročká“, „Hlúpy Jano" a „Dievčatko so zápalkami".

Každá farba cumlíka je pomenovaná rozprávkovým názvom, ktorý dodáva cumlíkom nádych fantázie.

Cumlík je vyrobený z prírodného kaučuku, pričom jeho tvar je zakrivený jemne smerom von, aby sa zabránilo podráždeniu pokožky.

Každý cumlík je strojovo testovaný na závadnosť, aby sa k našim najdôležitejším zákazníkom dostal vždy perfektný produkt.

Pre väčšiu bezpečnosť sú v štíte prítomné vzduchové otvory.

FRIGG je 100% dizajnovaný a vyrobený v Dánsku ako jediná značka cumlíkov na svete!

Každý cumlík je zároveň vyrobený na princípe zero-waste, čím sa minimalizuje odpad materiálu vďaka možnosti recyklácie. Cumlíky sú vyrábané s maximálnym ohľadom na životné prostredie, a zároveň s dôrazom na uspokojenie potrieb najmenších detí.

FRIGG kladie dôraz aj na bezpečnosť - cumlíky sú vyrábané bez BPA, PVC a ftalátov, každý cumlík podstupuje stretch a vacuum test pred uvedením do predaja a sú vyrábané podľa najprísnejšej normy EN1400-A2.

Spoznajte svet značky FRIGG, inšpirovaný bohyňou zeme, vzduchu a plodnosti podľa severskej mytológie a nechajte sa zlákať dokonalosťou tvarov a farieb.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

FRIGG, cumlíky vyrobené v Dánsku - Logo

Inšpirácia dánskej dizajnérskej tradície spočíva v cumlíku FRIGG a vďaka súčasnému dizajnu je cumlík vhodný pre každú modernú rodinu s dieťaťom.

FRIGG je okrúhly cumlík, ktorý je 100% vyrobený v Dánsku. Cumlík FRIGG je vyvinutý tak, aby napodobňoval prsník matky, aby jeho používanie bolo pre dieťa čo najprirodzenejšie a najpohodlnejšie.

Okrúhly tvar odporúčajú detskí chiropraktici a pôrodnícke kliniky v Dánsku.

Cumlíky FRIGG

Späť do obchodu