Martons silikonová miska s prísavkou Squirrel - Dusty blue

Tanieriky a misky sú vybavené protišmykovými prísavkami, ktoré zabraňujú prevráteniu a rozliatiu jedla. Neobsahujú BPA, PVC, ftaláty ani iné škodlivé látky.

Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia
Odosielame do 3 dní (2 ks)
€11,90

Spoľahlivé informácie

Transparentnosť o stave objednávky a termíne doručenia.

30 dní na vrátenie

Bezplatné vrátenie tovaru až 30 dní od doručenia.

Schválené Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. Produkty Martons ponúkajú prémiovú kvalitu. Všetky produkty, vrátane podbradníkov, tanierikov, vidličiek a pohárov od Martons sú vyrobené z odolného a ľahkého silikónu, ktorý je nerozbitný a bezpečný pre potraviny, pričom neobsahuje žiadne škodlivé látky ako BPA, PVC alebo ftaláty.

Balenie obsahuje:

  • 1 ks - tanierik s prísavkou

Tvar tanierika Martons s prísavkou je navrhnutý tak, aby deti mohli lyžičkou a vidličkou ľahko dosiahnuť do každého rohu. Protišmyková prísavka na spodnej časti zabezpečuje stabilitu tanierika, čím zabraňuje jeho prevráteniu alebo rozliatiu jedla. Postup: Nachystajte jedlo do Martons silikónového tanierika, položte ho na stôl a mierne zatlačte, aby sa prísavka pevne prichytila k stolu.

Údržba: Silikónové produkty Martons neabsorbujú vodu a sú ľahko udržiavateľné. Umyte ich pod teplou vodou, prípadne so saponátom, dôkladne opláchnite a osušte suchou handričkou. Výrobok je vhodný aj do umývačky riadu.

Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre Martons vidličku, lyžičku a podbradník. Tanieriky a misky s prísavkou odolávajú vysokým aj nízkym teplotám, teda sú vhodné aj do mikrovlnnej rúry.

Krajina pôvodu: Čína.
Obrázky sú ilustračné.
Materiál: potravinársky silikón. Certifikácie: FDA, LFGB, SGS, COC, schválené ÚVZ SR. Používať sa môže pri teplotách od -20°C do 200°C.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo-martons-OK

Slovenská značka pôsobiaca na trhu od roku 2020, ponúka vo svojom portfóliu nerozbitné a bezpečné jedálenské sety pre deti a zaujímavé príbory s detským motívom. Majú moderný dizajn a krásne pastelové farby. Sú nezávadné, na ich výrobu sa používa potravinársky silikón. Tanieriky a misky Martons sú vybavené protišmykovými prísavkami, ktoré zabránia prevráteniu a rozliatiu jedla. Sú bez BPA, PVC, ftalátov, či iných škodlivín.

Produkty Martons sú schválené Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v SR.

Všetky produkty

Späť do obchodu