Martons Silikónový podbradník Olive green

Podbradník je navrhnutý na jednoduché použitie a zachytávanie zvyškov jedla vďaka veľkému, flexibilnému a hlbokému prednému vrecku.

Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia
Odosielame do 3 dní (>5 ks)
€8,95

Spoľahlivé informácie

Transparentnosť o stave objednávky a termíne doručenia.

30 dní na vrátenie

Bezplatné vrátenie tovaru až 30 dní od doručenia.

Balenie obsahuje jeden kus Martons podbradníka, ktorý má schválenie Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a ponúka prémiovú kvalitu. Všetky produkty, vrátane podbradníkov, tanierkov, vidličiek a pohárov od Martons sú vyrobené z odolného a ľahkého silikónu, ktorý je nerozbitný a bezpečný pre potraviny, pričom neobsahuje žiadne škodlivé látky ako BPA, PVC alebo ftaláty.

Podbradník Martons bol navrhnutý tak, aby bol jednoduchý na používanie a slúžil na zachytávanie drobných zvyškov jedla. Má veľké, flexibilné, pevné a hlboké predné vrecko, ktoré uľahčuje jeho používanie. Použitie: Rozopnite podbradník Martons na hornej časti, umiestnite ho okolu krku Vášho dieťaťa a zapnite ho.

Pre údržbu stačí podbradník opláchnuť pod tečúcou vodou a prípadne použiť saponát. Následne ho dôkladne opláchnite a vysušte suchou handričkou. Dbajte na to, aby ste plastový sáčok, v ktorom je podbradník dodávaný, uchovávali mimo dosahu detí a batoliat, aby ste predišli riziku udusenia. Martons podbradník je tiež vhodný do umývačky riadu, no nepoužívajte ho v mikrovlnnej rúre.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo-martons-OK

Slovenská značka pôsobiaca na trhu od roku 2020, ponúka vo svojom portfóliu nerozbitné a bezpečné jedálenské sety pre deti a zaujímavé príbory s detským motívom. Majú moderný dizajn a krásne pastelové farby. Sú nezávadné, na ich výrobu sa používa potravinársky silikón. Tanieriky a misky Martons sú vybavené protišmykovými prísavkami, ktoré zabránia prevráteniu a rozliatiu jedla. Sú bez BPA, PVC, ftalátov, či iných škodlivín.

Produkty Martons sú schválené Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v SR.

Všetky produkty

Späť do obchodu