Nasadzovacie krúžky Dúha

Skladanie je veľká zábava! Na tejto veľkej skladacej veže vo farbách dúhy sa deti naučia rozpoznávať farby, tvary a veľkosti. Vhodné pre deti od 12 mesiacov.

Skladom (1 ks)
€22

Rýchle doručenie

Vaše objednávky expedujeme každý pracovný deň.

30 dní na vrátenie

Bezplatné vrátenie tovaru až 30 dní od doručenia.

Skladanie je veľká zábava! Na tejto veľkej skladacej veže vo farbách dúhy sa deti naučia rozpoznávať farby, tvary a veľkosti. Úlohou dieťaťa je navliekať farebné drevené krúžky na seba prostredníctvom stĺpiku. Tie musia byť nasunuté v správnom poradí a otočené do správnej polohy, aby sa medzery medzi nimi vyrovnali, nakoľko má stĺp rôzne malé výstupky. Zaoblená dolná časť podstavca so stĺpom robí hru ešte zaujímavejšou. Veža sa vďaka nej bude pri skladaní hojdať. Skladanie trénuje jemnú motoriku, logické myslenie a koordináciu ruka-oko. 

Small Foot by Legler logo

Drevené hračky small foot spĺňajú základnú detskú potrebu šťastnej a neobmedzenej hry. Vďaka svojmu modernému dizajnu a rozmanitým, jednoduchým zážitkom z prvého hrania ponúkajú deťom priestor pre ich vlastný svet nápadov a pomáhajú rozvíjať predstavivosť a kreativitu.

S viacerými hernými cieľmi v jednom produkte povzbudzujú deti, aby sa ponorili hlboko do svojej hry a objavovali nové veci – alebo dokonca len samých seba. Od hrania k udiveným pohľadom, od zábavy k učeniu – small foot ponúka zážitky z hrania a učenia, ktoré vám zostanú na celý život!

Všetky produkty

Späť do obchodu