Pexeso v krabičke Safari

V tejto hre budete potrebovať koncentráciu a dobrú pamäť, aby ste našli 14 zodpovedajúcich dvojíc obrázkov zvieratiek zo safari. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Položka bola vypredaná…
Vypredané
€11,95
Kategória: Hračky pre deti
Položka bola vypredaná…

Rýchle doručenie

Vaše objednávky expedujeme každý pracovný deň.

30 dní na vrátenie

Bezplatné vrátenie tovaru až 30 dní od doručenia.

V tejto hre budete potrebovať koncentráciu a dobrú pamäť, aby ste našli 14 zodpovedajúcich dvojíc obrázkov zvieratiek zo safari. Deti na nich nájdu vyobrazené zvieratká ako lev, zebra, žirafa, krokodíl, hroch, slon, tukan, leopard, medveď a tiger. Malé deti si pri hre precvičia pamäť a zároveň spoznajú obyvateľov savany. Hru je možné ľahko uložiť a prenášať v priloženej drevenej krabičke a mať ju zo sebou na cestách.

Small Foot by Legler logo

Drevené hračky small foot spĺňajú základnú detskú potrebu šťastnej a neobmedzenej hry. Vďaka svojmu modernému dizajnu a rozmanitým, jednoduchým zážitkom z prvého hrania ponúkajú deťom priestor pre ich vlastný svet nápadov a pomáhajú rozvíjať predstavivosť a kreativitu.

S viacerými hernými cieľmi v jednom produkte povzbudzujú deti, aby sa ponorili hlboko do svojej hry a objavovali nové veci – alebo dokonca len samých seba. Od hrania k udiveným pohľadom, od zábavy k učeniu – small foot ponúka zážitky z hrania a učenia, ktoré vám zostanú na celý život!

Všetky produkty

Späť do obchodu