Policajné autíčko Modré

Toto kompaktné policajné auto vyrobené zo 100% certifikovaného dreva FSC® je pripravené na ďalšiu misiu. Vhodné pre deti od 18 mesiacov.

Skladom (1 ks)
€13

Rýchle doručenie

Vaše objednávky expedujeme každý pracovný deň.

30 dní na vrátenie

Bezplatné vrátenie tovaru až 30 dní od doručenia.

Kde sa skrýva zlodej?

Toto kompaktné policajné auto vyrobené zo 100% certifikovaného dreva FSC® je pripravené na ďalšiu misiu. Drevené vozidlo sa rýchlo pohybuje po hladkom a drsnom teréne pomocou robustných kolies s gumenou povrchovou úpravou. Autíčko má miesto v nákladnom priestore aj vo vodičské kabíne, je tak možné do neho dať i malé figúrky.

Deti sa hrajú rolové hry.

Zlepšujú si socializáciu pri hre vo dvoch, alebo sa učia hrať samostatne. Policajné autíčko predstavuje kreatívne obohatenie vozového parku v detskej izbe. Je bezpečné a robustné. Vhodné je tak už pre deti od 18 mesiacov.

Small Foot by Legler logo

Drevené hračky small foot spĺňajú základnú detskú potrebu šťastnej a neobmedzenej hry. Vďaka svojmu modernému dizajnu a rozmanitým, jednoduchým zážitkom z prvého hrania ponúkajú deťom priestor pre ich vlastný svet nápadov a pomáhajú rozvíjať predstavivosť a kreativitu.

S viacerými hernými cieľmi v jednom produkte povzbudzujú deti, aby sa ponorili hlboko do svojej hry a objavovali nové veci – alebo dokonca len samých seba. Od hrania k udiveným pohľadom, od zábavy k učeniu – small foot ponúka zážitky z hrania a učenia, ktoré vám zostanú na celý život!

Všetky produkty