Prvé príkrmy

Kniha Prvé príkrmy je určená pre všetkých rodičov, ktorým záleží na strave svojich detičiek.

Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia
Odosielame ihneď (1 ks)
€18,90

Spoľahlivé informácie

Transparentnosť o stave objednávky a termíne doručenia.

30 dní na vrátenie

Bezplatné vrátenie tovaru až 30 dní od doručenia.

Prvé príkrmy - pre zdravé brušká
Anetta Vaculíková, Eva Blaho, Katarína Ovečková Medveďová

Kedy je ten správny čas začať? Ako začať? Aký postup zvoliť? Koľko je dosť? Čo robiť, ak sa nedarí? Všetky odpovede na tieto otázky o prvých príkrmoch nájdete v tejto knihe - Prvé príkrmy.

Kniha Prvé príkrmy je určená pre rodičov, ktorí dbajú na správnu výživu svojich detí. Výživa je totiž kľúčovým faktorom pre správny fyzický a psychický vývoj dieťaťa a pre jeho celoživotné zdravie.

Autorky sa v tejto knihe zaoberajú základnými otázkami týkajúcimi sa prvých príkrmov pre deti do 12 mesiacov. Odpovedajú na najčastejšie kladené otázky rodičov a ponúkajú praktické tipy a recepty na príkrmy, ktoré sa dajú jednoducho upraviť tak, aby chutili aj starším deťom a celej rodine.

Cieľom tejto knihy je motivovať vás, poskytnúť vám informácie a prehľad o najnovších trendoch v stravovaní detí, ktoré sú inšpirované prírodou a našou históriou. Obsahuje aj prehľadnú tabuľku s postupom zavádzania jednotlivých surovín, ktorá vám pomôže pri rozhodovaní o správnom načasovaní.

Autorky knihy sa dlhodobo venujú projektom zdravého stravovania. Anetta Vaculíková je ambasádorkou Food Revolution Jamieho Olivera na Slovensku a spoluzakladateľkou vzdelávacích projektov Jem iné a Foodkut. Eva Blaho študovala zdravú výživu a fytoterapiu na populárnej univerzite komplementárnej medicíny ACNT v Austrálii, v rámci projektu Foodkut organizuje workshopy a kurzy zdravého varenia, okrem toho prednáša a píše odborné knihy. Katarína Ovečková Medveďová svoje viac ako 10-ročné skúsenosti v gastronómii zbierala v reštaurácii Jardu Žideka, pri spolupráci s nórskym šéfkuchárom p.Madsenom či pri filme Ako sa varili dejiny.

„Kniha Prvé príkrmy je skvelá a inšpiratívna. Odporúčam ju ako výborného pomocníka pre všetky mamičky bábätiek do 1 roka života. V knihe nájdu širokú škálu chutných receptov a návodov, ako by mal vyzerať nutrične vyvážený zdravý detský tanier podľa súčasných medicínskych overených odporúčaní v jednotlivých vekových obdobiach. Zároveň je plná cenných rád, nápadov a návrhov, ako môžu rodičia naučiť svoje detičky láske k jedlu nielen z nutričného, ale aj zo spoločenského hľadiska.“ MUDr. Miroslava Palonder Sopková, pediatrička, neonatologička

  • Počet strán: 160
  • Rozmer: 187 x 222 mm
  • Väzba: tvrdá obálka + špirála
  • Hmotnosť: 635 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Zebra&Me logo

Značka Zebra&Me prináša obľúbené plniteľné kapsičky, ktoré sú vhodné do umývačky riadu. Neobsahujú BPA, PVC ani ftaláty, sú vhodné pre styk s potravinami, testované na Slovensku podľa noriem EÚ.

Doprajte svojim deťom obľúbené pokrmy v ekologických kapsičkách s veselou grafikou.

Všetky produkty

Späť do obchodu