Sanitka

Zahraj si na záchranárov alebo lekára.
Vhodné pre deti od 18 mesiacov.

Skladom (1 ks)
€11,95

Rýchle doručenie

Vaše objednávky expedujeme každý pracovný deň.

30 dní na vrátenie

Bezplatné vrátenie tovaru až 30 dní od doručenia.

V detskej izbe je stav núdze!

Zahraj si na záchranárov alebo lekára. Pacienti sa určite budú cítiť bezpečne v sanitke vyrobené zo 100 % certifikovaného dreva FSC®. Robustná konštrukcia a solídná výroba ponúkajú zábavu bez obmedzenia. Gumové kolesá sa potichu pohybujú po podlahe a sú pripravené na mnoho misií. Po dokončení práce sa sanitka prepraví naspäť do garáže a čaká na ďalší výjazd.

Deti rozvíjajú svoju kreativitu.

Pri hre si tiež cvičí jemnú motoriku, sociálne zručnosti a posilňujú si sebavedomie. Sanitka je vyrobená z kvalitných materiálov a nezávadných farieb.

Small Foot by Legler logo

Drevené hračky small foot spĺňajú základnú detskú potrebu šťastnej a neobmedzenej hry. Vďaka svojmu modernému dizajnu a rozmanitým, jednoduchým zážitkom z prvého hrania ponúkajú deťom priestor pre ich vlastný svet nápadov a pomáhajú rozvíjať predstavivosť a kreativitu.

S viacerými hernými cieľmi v jednom produkte povzbudzujú deti, aby sa ponorili hlboko do svojej hry a objavovali nové veci – alebo dokonca len samých seba. Od hrania k udiveným pohľadom, od zábavy k učeniu – small foot ponúka zážitky z hrania a učenia, ktoré vám zostanú na celý život!

Všetky produkty

Späť do obchodu