Xylofón Klasik

Na tomto xylofóne bude radosť hrať! 
Vhodné pre deti od 18 mesiacov.

Skladom (1 ks)
€19,95

Rýchle doručenie

Vaše objednávky expedujeme každý pracovný deň.

30 dní na vrátenie

Bezplatné vrátenie tovaru až 30 dní od doručenia.

Na tomto xylofóne bude radosť hrať!

Minimalistický xylofón s klenutým dreveným rámom a s farebnými klávesmi vaše deti dokonale zaujme. Vďaka rozličným farbám 8 kláves označenými písmenkami, ktoré pokrývajú celú oktávu, si dieťa ľahko zapamätá jednoduché melódie. Súčasťou balenia je aj jedna palička, vďaka ktorej môže dieťatko hrať na xylofóne ako pravý hudobník.

Deti si rozvíjajú zmyslové vnímanie.

Xylofón upevňuje vzťah dieťaťa k hudbe a cvičí jeho rytmické schopnosti. Podporuje detskú tvorivosť experimentovaním s rôznymi variáciami zvukov.

Small Foot by Legler logo

Drevené hračky small foot spĺňajú základnú detskú potrebu šťastnej a neobmedzenej hry. Vďaka svojmu modernému dizajnu a rozmanitým, jednoduchým zážitkom z prvého hrania ponúkajú deťom priestor pre ich vlastný svet nápadov a pomáhajú rozvíjať predstavivosť a kreativitu.

S viacerými hernými cieľmi v jednom produkte povzbudzujú deti, aby sa ponorili hlboko do svojej hry a objavovali nové veci – alebo dokonca len samých seba. Od hrania k udiveným pohľadom, od zábavy k učeniu – small foot ponúka zážitky z hrania a učenia, ktoré vám zostanú na celý život!

Všetky produkty

Späť do obchodu