Babys Very First Touchy-Feely Animals Book

Leporelo pre najmenšie deti, Baby´s very first touchy – feely Animals book.

Položka bola vypredaná…
Vypredané
€8,80
Kategória: Knihy pre deti
Položka bola vypredaná…

Rýchle doručenie

Vaše objednávky expedujeme každý pracovný deň.

30 dní na vrátenie

Bezplatné vrátenie tovaru až 30 dní od doručenia.

Ak hľadáte dotykové leporelo pre najmenšie deti, siahnite po knihe Baby´s very first touchy – feely Animals book. Ako už názov napovedá, hlavnú úlohu v nej zohrávajú najobľúbenejšie detské postavičky – zvieratká. Roztomilé ilustrácie Angličanky Stelly Baggot si bábätká ihneď obľúbia. Pripomínajú totižto detské kresby a každé jedno je namaľované len pomocou jednej výraznej farby, takže i najmenšie bábätko naň dokáže upriamiť svoj zrak. A to nie je všetko! Každé jedno v sebe ukrýva dotykovú plochu, ktorú malé detské pršteky budú chcieť hladkať znovu a znovu. Zistia, aká teplučká je ovčia vlna, pohladkajú hebký kožúšok zajačika aj lesklý povrch rybích šupiniek. Leporelo naučí deti rozpoznávať osem známych zvieracích kamarátov, pomôže im osvojiť si farby i prídavné mená typu mäkký, chlpatý, lesklý a pod. Text v leporele je v anglickom jazyku, takže deti sa nenásilnou formou naučia i základné anglické výrazy.

Baby´s very first touchy - feely Animals book je vynikajúcou pomôckou pri rozvíjaných jazykových i zmyslových zručností vášho dieťatka. Doporučujeme od 5+ mesiacov.

Usborne logo

Usborne je jedným z popredných svetových nezávislých vydavateľov kníh. Sú hrdí na to, že sú rodinnou firmou, ktorej cieľom je vytvárať skvelé knihy pre deti všetkých vekových kategórií.

Všetky produkty

Späť do obchodu