Dolce

Dolce_Logo_2-1024x364

Spoločnosť Dolce Toys sa zaviazala poskytovať deťom zábavný a vzdelávací spôsob hry a učenia. Všetky hračky boli starostlivo vyrobené tak, aby spĺňali prísne bezpečnostné predpisy. Všetky použité materiály sú bez BPA, bezpečné a šetrné k životnému prostrediu. 

Dolce Toys sú založené na myšlienke STEM učenia. STEM learning je iniciatíva, ktorá bola vyvinutá na špičkových univerzitách v Severnej Amerike a Európe v snahe poskytnúť deťom najlepší možný štart do života.

Použitím najnovšej technológie a poznatkov v teórii vzdelávania spoločnosť Dolce Toys vytvorila rad produktov, u ktorých bolo vedecky dokázané, že rozvíjajú kognitívne funkcie detí s cieľom poskytnúť im náskok v učení STEM. Hraním s hračkami Dolce Toys sa deti vystavujú dôležitému učeniu v ranom veku bez toho, aby si uvedomovali, že robia niečo iné, len si to užívajú. Farebná koordinácia, motorické zručnosti, jazykový rozvoj, určovanie času a základné matematické zručnosti patria k mnohým výhodám, ktoré deti získajú hraním s hračkami Dolce Toys.  

Všetky produkty

Žiadne produkty značky Dolce sa nenašli...
Späť do obchodu