FRIGG Lucky symetrický cumlík - Sage

FRIGG Lucky je symetrický cumlík s mierne splošteným cumlíkom v tvare slzy. Symetrický cumlík vždy správne sedí v ústach dieťaťa, bez ohľadu na to, či je otočený nahor alebo nadol.

Variant
Môžeme doručiť do:
- 23.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Vypredané Odosielame ihneď (1 ks) Zvoľte variant
€6,49
Kategória: FRIGG cumlíky
Farba: Zelená
Materiál: Silikón
Tvar: Symetrický

Spoľahlivé informácie

Transparentnosť o stave objednávky a termíne doručenia.

30 dní na vrátenie

Bezplatné vrátenie tovaru až 30 dní od doručenia.

FRIGG Lucky je symetrický cumlík s mierne splošteným cumlíkom v tvare slzy. Symetrický cumlík vždy správne sedí v ústach dieťaťa, bez ohľadu na to, či je otočený nahor alebo nadol.

Cumlík je navrhnutý s plochejším krkom, aby sa znížil tlak na podnebie, ďasná a tiež znížilo riziko krivých zubov a krivého zhryzu.

Každý cumlík je strojovo testovaný na závadnosť, aby sa k našim najdôležitejším zákazníkom dostal vždy perfektný produkt.

FRIGG Lucky je inšpirovaný štvorlístkom. Štít má zvlnené okraje, ktoré sú v tvare listov štvorlístka a tieto listy fungujú ako vzduchové otvory. Okrúhly stred zvýrazňuje eleganciu cumlíka.

Štvorlístok je všeobecne uznávaným symbolom šťastia kvôli svojej vzácnosti. FRIGG Lucky je vyrobený tak, aby poskytoval deťom upokojujúce pocity a prinášal im šťastie. Tento cumlík je kúzlom pre šťastie, ktoré rozjasní život každého dieťaťa.

Nový Click-lock™ systém odlišuje cumlík FRIGG od akéhokoľvek iného cumlíku na trhu. Vďaka novému 4-krokovému procesu spájania jednotlivých častí cumlíka je možné cumlík zostaviť jednoduchým kliknutím, bez použitia akejkoľvek sily. Vďaka tomu je cumlík ešte odolnejší ako predtým.

FRIGG je 100% dizajnovaný a vyrobený v Dánsku ako jediná značka cumlíkov na svete!

Každý cumlík je zároveň vyrobený na princípe zero-waste, čím sa minimalizuje odpad materiálu vďaka možnosti recyklácie. Cumlíky sú vyrábané s maximálnym ohľadom na životné prostredie, a zároveň s dôrazom na uspokojenie potrieb najmenších detí.

FRIGG kladie dôraz aj na bezpečnosť – cumlíky sú vyrábané bez BPA, PVC a ftalátov, každý cumlík podstupuje stretch a vacuum test pred uvedením do predaja a sú vyrábané podľa najprísnejšej normy EN1400-A2.

Detaily cumlíka FRIGG Lucky

  • 100% navrhnuté v Dánsku
  • 100 % vyrobené v Dánsku
  • Z bezpečnostných dôvodov sa každý cumlík FRIGG podrobuje rôznym testom, ktoré stimulujú záťaž, ktorému je cumlík vystavený
  • Materiál štítu: Polypropylén (PP)
  • Bezpečnostná norma: EN1400 + test A2
  • So systémom Click-lock™

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

FRIGG, cumlíky vyrobené v Dánsku - Logo

Inšpirácia dánskej dizajnérskej tradície spočíva v cumlíku FRIGG a vďaka súčasnému dizajnu je cumlík vhodný pre každú modernú rodinu s dieťaťom.

FRIGG je okrúhly cumlík, ktorý je 100% vyrobený v Dánsku. Cumlík FRIGG je vyvinutý tak, aby napodobňoval prsník matky, aby jeho používanie bolo pre dieťa čo najprirodzenejšie a najpohodlnejšie.

Okrúhly tvar odporúčajú detskí chiropraktici a pôrodnícke kliniky v Dánsku.

Cumlíky FRIGG

Späť do obchodu