Philips AVENT Hrnček 300 ml Grippy s tvrdým náustkom chlapec

Hrnček 300 ml s tvrdým náustkom pre deti od 18 mesiacov.
Môžeme doručiť do:
1.8.2024
Možnosti doručenia
Odosielame do 5 dní (>5 ks)
€11,95

Spoľahlivé informácie

Transparentnosť o stave objednávky a termíne doručenia.

30 dní na vrátenie

Bezplatné vrátenie tovaru až 30 dní od doručenia.

Hrnček 300 ml s tvrdým náustkom pre deti od 18 mesiacov. Majú pokročilú ergonómiu so zošikmeným náustkom. - neobsahuje Bisphenol (0%BPA) - materiál: polypropylén (PP) Hrnčeky sú k dispozícii v ružovej a zelenej farbe. Netečie! Potvrdené mamičkami! Vlastnosti: - ideálny prvý krok pre pitie z hrnčeka - tvrdý náustok pre staršie deti - prispôsobený tvar a protišmykový povrch - všetky časti hrnčeka môžete umyť v umývačke riadu - hygienický vrchnák vždy udrží obsah čistý - hrnček je vyrobený z materiálu bez obsahu BPA - kompatibilný z fľašami PHILIPS AVENT Klasik aj Natural (okrem sklenených fliaš). Dôležité upozornenie: nepoužívajte pre pitie šumivých (sýtených) a horúcich nápojov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Philips_AVENT_logo.svg

Philips AVENT už skoro 40 rokov spolupracuje s najlepšími vedcami a lekármi, pričom rozumie fyziológii dojčenia a odsávaniu mlieka, aby sme tak dokázali vyvíjať výrobky, ktoré napodobnia spôsob, akým sa bábätká prirodzene kŕmia a podporia ich rast.

Philips AVENT sa vždy inšpiroval prírodou, aby inovoval tie najlepšie riešenia pre rodičov. Výživa materským mliekom je nepochybne ten najlepší štart do života, ktorý bábätku môžete ponúknuť.

Značka Philips AVENT sa dlhý rad rokov zaoberá otázkou dojčenia a vývojom jednotlivých výrobkov na podporu dojčenia a laktácie. Pre čo najdlhšie udržanie dojčenia vyvíja a neustále vylepšuje pomôcky, ktoré môžu pomôcť všetkým mamičkám, teda aj Vám s prípadnými problémami, ktoré pri dojčení môžu nastať. Výrobky Philips AVENT sú špeciálne navrhnuté s ohľadom na potreby detí v rôznych vývojových štádiách, rodičom uľahčujú a zrýchľujú prípravu detských pokrmov, sterilizáciu fliaš a pomáhajú mať pod kontrolou pokojný spánok bábätka.

Všetky produkty

Späť do obchodu