Set na pečenie

Poď, urobíme tortu!
Vhodné pre deti od 3 rokov.

Skladom (1 ks)
€24,90

Rýchle doručenie

Vaše objednávky expedujeme každý pracovný deň.

30 dní na vrátenie

Bezplatné vrátenie tovaru až 30 dní od doručenia.

Poď, urobíme tortu! S touto sadou má každý cukrársky profesionál niečo pre seba. Formy na pečenie sa dajú použiť aj v skutočnej rúre. Deti sa hravou formou učia o každodenných činnostiach. Rukavicami, kuchynskými zásterami, metličkami a rôznymi drevenými pomôckami je každý pekár profesionálne vybavený do vlastnej pekárne.

S rôznymi formami na sušienky, ako aj s množstvom príslušenstva je ťažké rozhodnúť sa, ktorú pochúťku upiecť ako prvú. Akú tortu si dnes dáte? Forma cca. 14 x 8 x 2,5 cm, malý vykrajovač na sušienky cca. 4 x 4,5 x 1 cm

Small Foot by Legler logo

Drevené hračky small foot spĺňajú základnú detskú potrebu šťastnej a neobmedzenej hry. Vďaka svojmu modernému dizajnu a rozmanitým, jednoduchým zážitkom z prvého hrania ponúkajú deťom priestor pre ich vlastný svet nápadov a pomáhajú rozvíjať predstavivosť a kreativitu.

S viacerými hernými cieľmi v jednom produkte povzbudzujú deti, aby sa ponorili hlboko do svojej hry a objavovali nové veci – alebo dokonca len samých seba. Od hrania k udiveným pohľadom, od zábavy k učeniu – small foot ponúka zážitky z hrania a učenia, ktoré vám zostanú na celý život!

Všetky produkty

Späť do obchodu